Jak už jsem vzpomenul v minulém článku, někteří lidé nedokážou přijmout, že jízda na kole nemusí být nutně o polykání kilometrů a zejména to, že mi v terénu stačí najet 19 km. V zásadě tady v Brně ani delší trasa není, ne dost blízko s nulovým nebo alespoň minimálním podílem asfaltu. Proto jsem se rozhodl, abych ukojil jejich touhu po ujetých kilometrech a abych dokázal, že zvládnu klidně víc než oněch 19 km zcela bez problémů, zajet na svém enduro kole do své domoviny a zpět.
Pokračovat ve čtení „Z Brna do Bzence a zpět na enduro kole“
Štítek: Prevody
Proč jsem se dal zase na kolo?
To je otázka, která je mi více či méně opakovaně kladena. Proč jsem začal jezdit na kole? Proč jsem si koupil tak drahé kolo? Proč jsem si koupil zrovna toto kolo? Proč nejezdím na kole do práce? V tomto článku vám tedy tak nějak chci odpovědět…
Nejdříve trochu z historie…
Pokračovat ve čtení „Proč jsem se dal zase na kolo?“
