Galerie

Zde si můžete prohlédnout mé fotografie. Jsou rozděleny do několika samostatných galerií. Prvně to jsou orchideje – Těm jsem vytvořil samostatnou galerii, protože to jsou mezi ostatními rostlinami výjimečné klenoty.
Dále následují fotografie krajiny, kdy tu a tam pořídím záběr pro mě zajímavého pohledu do krajiny 🙂
Rostliny – zde najdete vše od mechu přes houby až po květiny či stromy a keře.
Ostatní – Tato galerie zahrnuje například architekturu či různé fotografie, které se mi moc do jiných galerií nehodí nebo chci jen kategorii ostatní oživit 🙂
Savci – Tato galerie zahrnuje veškeré savce planety, se kterými jsem přišel se svým fotoaparátem do styku. Ať už jsou to zvířata v lidské péči, v ZOO či v přírodě.
Ptáci – Zde najdete opět veškeré ptáky, kteří se ocitli před mým objektivem a je jedno, zdali se nacházeli v ZOO či jsem je potkal v přírodě.
Hmyz – Tady naleznete fotografie nejrůznějšího hmyzu. Od housenky, přes broučka, vážku až po motýla 🙂
Obojživelníci a plazi – Zde naleznete například žabky, ještěrky či snad někdy i hady. Výjimkou není třeba ani želva 🙂
Sport – Fotografie sportu, zejména cyklistiky…
Ovládání: Vyberete si jednu z galerií, kterou si chcete prohlížet a klepnete myší na libovolný její obrázek. Přehrávání obrázků lze provést několika způsoby. Buďto šipkami po stranách fotografie, šipkami na klávesnici nebo automaticky pomocí tlačítka „play“ vlevo dole, případně vybrat kterýkoliv z náhledů. Ty se dají pak posouvat šipkami po stranách. Vlevo dole také můžete zobrazit info k fotografii nebo skrýt či zobrazit okno pro komentáře. Náhledy můžete skrýt šipkou směřující dolů ve spodní třetině obrazovky nad náhledy. Šipkou dolů na klávesnici zobrazíte nebo ukryjete náhledy. Šipkou nahoru schováte nebo odkryjete informace k fotografii.
Na dotykových zařízeních vše funguje stejně. Navíc mezi fotografiemi můžete listovat stejně jako jste zvyklí listovat mezi stránkami na svém zařízení. Tedy zprava doleva či naopak.
Fotografii můžete buď sdílet na sociálních sítích, čímž mi uděláte nejenom radost, ale také mě tím podpoříte a o mé práci se tak dozví více lidí, nebo můžete zanechat komentář. Bude zde zobrazeno jen vaše jméno a komentář. Email si přečtu pouze já. Věřím, že antispamová kontrola není přílišnou přítěží a příklad zvládnou i děti 🙂 V opačném případě by mi web zasypali neurčitými odkazy a zprávami tzv. roboti generující spamové zprávy, o což se i tak urputně snaží, zatím marně :-). Děkuji vám za návštěvu a budu rád, když se vám u mě na webu bude líbit a rádi se vrátíte…
Z galerie se dostanete buď klávesou escape (Esc) nebo klepnutím na křížek vpravo nahoře. 


ORCHIDEJE


KRAJINA


ROSTLINY


OSTATNÍ


SAVCI


PTÁCI


HMYZ


OBOJŽIVELNÍCI A PLAZI


FOTOGRAFIE SPORTU


Please follow and like us:

One thought on “Galerie

  1. Pingback: TomTom Adventurer – Outdoorové GPS hodinky s MP3 | Jardův svět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Trocha počítání ;-) Prosím doplňte... *