Kniha návštěv

Please follow and like us:

14 thoughts on “Kniha návštěv

 1. zdarec ses fakt uchyl super fotky mlada si rve ro…la cus zdravi te nejtlustejsi ridic dodavky crafter

  • Díky Ivane, jsem rád že se web líbí. Už byl nejvyšší čas s tím něco dělat 🙂

 2. Dobré věci k přečtení
  Jen by to chtělo drobet se zvýraznit Reklamu
  třeba přes facebook nebo tak,
  Je škoda , že o takových co mohou a chtějí poradit ostatním
  je málo slyšet či vidět
  Děkuji
  a dávám si odkaz vašich stránek do záložek

  • Děkuji za pochvalný komentář. Stránky samozřejmě fungují i na facebooku, ale dávám tomu čas. Reklama je pro mnohé lidi obtěžující a záměrně ji ignorují. Stojím spíše o skutečné návštěvníky stránek než o lajkující lidi bez zájmu. Ovšem těžko soudit, kam kdo zapadá 🙂
   V zimě se chci opět vrátit se svými fotografiemi na servery fotoaparát.cz a photoserver.eu. To je myslím přijatelnější způsob reklamy. Oproti facebooku, který chce za den reklamy kolem dvou stovek.
   Mě tato činnost neživí a tak ty dvě stovky raději využiji na něco rozumného, třeba tisk.

 3. Ahoj Jaroslave. Asi jsem zaspal dobu. Konečně jsem navštívil tvoje stránky a zjišťuji, že moje přání čisté vody je už minulostí a že spíše sedí přání dobrého světla. Jak jistě víš, pracuji na živé vodě jako podvodník-podvodní údržba, přednášky o potápění a technice, produkce s rybama, oblbování ženských atd. Takže se mě splnil sen. Chodím se potápět tam, kam jiní nemají přístup, filmuju pod vodou i na suchu. Dělám filmy o vodě a o přírodě, a zkrátka, bavím se. Takže, Jaroslave, velice rád se s tebou zas někdy potkám jak na suchu, nebo pod vodou. Přeji ti hodně štěstí.
  Vladimír.

  • Ahoj Vladimíre, děkuji moc za přání. Faktem je, že se už pár let nepotápím (tuším čtvrtý rok). Volného času je velice málo a udržovat dva koníčky se mi nedaří. Jsem rád, když je chvilka času na jednoho koně.
   Potápět se všude „nedá“, fotografovat ano. Na druhou stranu spojit tyto dva koníčky je zase můj sen. Ať se ti daří i nadále a snad se zase někdy sejdeme 🙂
   Takže čistou vodu, objektiv i kartu před natáčením přeju!

 4. Dobry den,
  gratuluji ke skvelym fotkam. Narazila jsem na Vas web, kdyz jsem hledala foto ptaka, ktery by mohl navstivit Bylinkovou zahradu ve Valticich. Pracuju na propagacnim videu pro tuo neziskovku a hodila by se mi Vase fotka Sykora Babka.
  Bylo by to mozne?

  Nejste nahodou pribuzny Lubomira Chmelarem, ktery spolu s jeho zenou zili v New Yorku a zalozili tu Bylinkovou zahradu? http://www.bylinkovazahradavaltice.cz

  • Dobrý den.
   Děkuji za pochvalu. Típněte mi obrazovku s konkrétní fotkou o kterou máte zájem a pošlete mi ji na email postmaster@jarduvsvet.cz Pošlu Vám větší velikost do videa, bude-li to možné a bez loga. Dále si nárokuji aby ve výsledném produktu byl uveden zdroj alespoň v popisu.
   Nevím o žádném příbuzném, že by žil za oceánem, takže těžko soudit. Spíše shoda jmen.
   S přáním hezkého dne Jaroslav Chmelař.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Trocha počítání ;-) Prosím doplňte... *