Prodej: Canon EOS 450D s originálním gripem a objektivem EF-S 18-55 IS

– PRODÁNO –
Nabízel jsem k prodeji: Zrcadlovku Canon EOS 450D v setu s objektivem Canon EF-S 18-55 f3,5-5,6 IS. 

Zrcadlovka má originální battery grip BG-E5, o kterém se můžete dočíst zde: http://www.jarduvsvet.cz/battery_grip/ v ceně jsou také dva originální akumulátory v bezvadném stavu.Canon EOS 450DDále je v ceně UV filtr Sigma DG 58 mm k setovému objektivu v hodnotě cca 590 Kč a káblík k dálkovému ovládání PiXel RW-221RX (lze sehnat samostatně na e-bay). Ovladač si nechávám pro EOS 7D (má jiný káblík).

Koupíte tak kompletní balení včetně veškerých návodů, software, kabelů, nabíječky a krabic v bezvadném stavu se zaručeným původem za cenu 5 000 Kč.
Nic z uvedeného nelze koupit samostatně, to si to raději nechám 🙂
Zrcadlovka má nalítáno přibližně 7 500 snímků. Závěrka je testována na 80 000.
Canon EOS 450D zadní pohledPoznámky:
– U setového objektivu jsem provedl výměnu flex kabelu, který se používáním (ohýbání a natahování) přepůlil. Opravu jsem popsal zde: http://www.jarduvsvet.cz/oprava_objektivu/ od té doby je objektiv zase plně funkční. Na opravu poskytuji půlroční záruku.
– Očnice se díky sundávaní (fotografování se zatemněným hledáčkem) stala lehce snímatelnou součástí (sama nespadne, jen jde příliš lehce dolů). Při vkládání do brašny a zachycení o něco, může dojít k její ztrátě. Při fotografování přes Live view očnici sundávat a zakrývat hledáček není potřeba. Přikládám také jednu speciální očnici s bočním krytím.
– Na displeji je nalepena ochranná matná fólie, aby displej neutrpěl žádnou újmu. V případě potřeby lze snadno sundat. Stejné ochranné fólie se lepí i na mobily.
– Přiložené fotografie nebyly nijak retušovány, takže je na nich i prach, což ukazuje, že jsem je nestáhnul někde z netu 🙂

Popis zrcadlovky a její parametry naleznete například zde: http://www.canon.cz/For_Home/Product_Finder/Cameras/Digital_SLR/EOS_450D/
Zde si také můžete stáhnout nejnovější software pro práci s fotografiemi a ovládání zrcadlovky.
Jen dodám, že aby 450D uměla natáčet video, je potřeba nainstalovat speciální firmware třetí strany a ten já jsem osobně nezkoušel. Nebylo to potřeba.
Mám jen z „doslechu“.

Preferuji osobní předání. Brno, Praha, Zlín a samozřejmě okolí. Zkrátka pokud možno do dvou set kilometrů od Brna. Pokud koupíte zároveň i teleobjektiv je možná sleva a můžete to mít oboje za pouhých 8 000 Kč.

20% z této částky putuje na konto 9999922/0800 www.mistoproprirodu.cz Přispět můžete i vy…

Please follow and like us:

2 thoughts on “Prodej: Canon EOS 450D s originálním gripem a objektivem EF-S 18-55 IS

 1. Zdravím Vás,

  přestože je Váš inzerát starý už skoro rok, chci se zeptat – je přístroj už prodaný? Předem děkuji za odpověď.

  S pozdravem Mája Kudlíková

  • Dobrý den.
   Je mi líto, ale fotoaparát i teleobjektiv jsou už pryč. Na začátku obou příspěvků je červeně napsáno „-PRODÁNO-„. Malinko pozměním úvodní text, aby v tom bylo více jasno. Přeji příjemný den.
   Jarda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Trocha počítání ;-) Prosím doplňte... *